Привезок Дрвена Слагалица

200 MKD300 MKD
Шифра на производ: 0186
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:
* дата, месец, година:

Привезок Слагалица се крши на два дела

Изработен од дрво 

Димензии - 65х45мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS