Привезок гумиран со метал

250 MKD
Шифра на производ: 0434
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Расположливи опции

Текст----->:

Привезок гумиран со метал 

Гравирање по ваша желба

Димензии: 100х13мм

Место за гравирање: 36х9мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS