Пластичен Уникатен Привезок

150 MKD
Шифра на производ: 00004
Достапност (кол. на залиха): 97
Количина:

Расположливи опции

* Наведете фотографија или текст како да биде изработен привезокот:
Опис:

Уникатни Привезоци изработени од пластика изработени со ваш дизајн.

Привезоците може да бидат од двете страни изгравирани.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS