Привезок Метална Кола Гравирана

300 MKD
Шифра на производ: 0299
Достапност (кол. на залиха): 90
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:

Метален приврзок за клучеви: 24x30мм
Препорачана големина на гравирање: 26х12
Препорачано гравирање: Ласерско гравирање

ЦЕЛ:
Можете да го користите привезокот за рекламни кампании, како и подарок за вашите соработници.
Достапно со гравирање избрано од купувачот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS