Привезок Најдобра Другарка

100 MKD
Шифра на производ: 0128
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Нов креативен подарок. Привезок Најдобра Другарка.
Привезок Најдобра Другарка е изработен од Пластика.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Привезок Најдобра Другарка
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии: 40х35мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS