Привезок Полиција (40х45мм)

150 MKD
Шифра на производ: 0148
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Привезоци пластични изработени од двете страни со ваш дизајн

Производ: Привезок Полиција
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии: 40х45мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS