Привезок Пожарна (35х50мм)

150 MKD
Шифра на производ: 0149
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Привезоци пластични изработени од двете страни со ваш дизајн

Производ: Привезок Пожарна
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии: 35х50мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS