Привезоци со бројот на вашите регистерски таблички

150 MKD
Производител: Ласерско Гравирање
Шифра на производ: 00001
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* 1. Број на табличка предна страна:
* 1. Број на табличка задна страна:
Ако е странска табличка може да ни пратете фотографија за да ја изработеме иста како што ја барате:

Привезоци со бројот на вашите регистерски таблички

Изработен од пластика водоотпорен квалитетен може да биде изработен од двете страни

ЗА ДОСТАВА: 4 до 5 дена откако ќе биде нарачан.

Ве молиме да ги упишите вашите регистерски таблички со точни податоци или со фотографија.

Ласерско Гравирање не гарантира за вашите грешки

За повеке информации за привезоци посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=1837463109858613

Доколку сакате да нарачате повеќе привезоци ќе ѓи упишете и ќе ѓи ставате еден по еден во кошничката.

Како да купам?

  1. Во првата графа го внесувате бројот на табличката што треба да стои на предната страна на привезокот
  2. Во втората графа внесувате што сакате да има на задната страна на табличката - привезокот
  3. Со тој процес со кликање на копчето (Кошничка) купувате еден привезок. Доколку сакате да нарачате следен привезок ја повторувате истата постапка
  4. И потоа со кликање (плаќање) продолжувате со оставање податоци за достава и плаќање на нарачката

Производ: Привезоци со бројот на вашите регистерски таблички
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Висина 2 см
Ширина 6 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS