Привезок Слагалица од Медицински Челик

700 MKD
Шифра на производ: 0217
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:
* Текст----->:

Привезок Слагалица од Нераѓосувачки Медицински Челик
Наменета за вашите најмили

Димензии: 50х37мм 
Во цената е вклучено и гравирањето
Производот е со бесплатна достава

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS