Привезок со ваша фотографија Круг (45x45мм)

150 MKD
Шифра на производ: 0184
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
* Фотографија --->:

Нов креативен подарок. Привезок со ваша фотографија, на кој може да се печати што и да посакате.
Фотографијата е испечатена на самата пластика во форма по ваш избор. Привезоккот е изработен од двете страни.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Привезок со ваша фотографија
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии: 45
х45мм

Искуствата покажуваат дека кај голем процент од луѓето што ставиле приврзок на своите клучеви,
тој таму останал многу години, што не случај со рекламните подароци што кај нас се најчесто застапени
(запалки, пенкала, календари и сл). Одтука се повеќе приврзокот најдува место меѓу рекламните материјали.
Приврзокот, е и често продаван сувенир. Имаме изработено доста приврзоци со македонски мотиви и симболи. 
Најчесто користени материјали за изработка се:дрво, плексиглас, кожа, комбинација на метал и дрво во најразлични форми и големини

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS