Привезок Срце

100 MKD
Шифра на производ: 00003
Достапност (кол. на залиха): 97
Количина:

Расположливи опции

* Best Friend------------Те Сакам-----------------I Love You:

Привезокот срце е изработен од високо квалитетно дрво. 

Best Friend - Димензии - 48х45

Те Сакам - Димензии - 48х45

I Love You - Димензии - 48х45

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS