Привезок Среќа е... да се има другарка како тебе

100 MKD
Шифра на производ: 0111
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Расположливи опции

Текст----->:

Нов креативен подарок. Привезок Среќа е... да се има другарка како тебе.
Изработен од пластика, гравиран од двете страни
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Привезок Среќа е... да се има другарка како тебе.
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 35х38мм.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS