Привезок Suzuki

150 MKD
Шифра на производ: 0138
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Привезоци пластични изработени од двете страни со ваш дизајн

Производ: Suzuki
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии 45х40мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS