Привезок за милениче уникатен со ваш дизајн

200 MKD
Шифра на производ: 00002
Достапност (кол. на залиха): 98
Количина:

Расположливи опции

* Изберете боја:
* Наведете го името на вашето милениче:

Привезокот е изработен од пластика водотпорен, гравиран и изработен од двете страни

Привезок за милениче: Димензии - 50х30мм - Пластичен Гравиран

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS