Промотивни метални пенкала

250 MKD
Шифра на производ: 0179
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:
* Дополнителна Кутија:

Промовирајте ја Вашата компанија, бренд, лого и сл.,  со брендирани метални пенкала од Ласерско Гравирање.
Нашите метални пенкала се со висок квалитет и одлични цени.
Дизајнирани за: подароци на саеми, корпоративни промоции, семинари и секаков тип на директен маркетинг.
На пример, зголемете го сообраќајот на вашиот веб-сајт со делење на подарок персонализирано метално пенкало со лого од
Вашата компанија, на кое ќе додадете веб-страница или телефонски број

Нашите промотивни метални пенкала се:

Со висок квалитет: Ние гарантираме дека сите наши изгравирани метални пенкала го прикажуваат вашиот бренд точно како што сте замислиле.

Персонализирани: Совршено гравирање дури и за најситните детали.

Изберете помеѓу: Црвено, Плаво, Црно и Златна боја

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS