PVC Визит Карти

0 MKD
Шифра на производ: 0307
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Внесете лого (слика):
Текст----->:

PVC Визит карти за реклама на вашиот бизнис со ваше лого и текст

Може да биде обработена еднострано и двострано

Димензии: 85х54мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS