Рамка гравирана со фотографија

400 MKD500 MKD
Шифра на производ: 0178
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
* Текст----->:

Дајте им на вашите подароци личен печат.
Креирајте подарок кој ќе е дизајниран и изработен,
само за личноста за која што тој е наменет.
Подарокот има вистинска вредност доколку трае.

Нов креативен подарок. Рамка гравирана со фотографија печатена во боја.
Рамка гравирана изработена од дрво, фотографијата се менува.
Рамка со можност на ваш дизајн, фотографија и текст !!!
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Рамка гравирана со фотографија печатена во боја.
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 215х170мм.
Димензии може и по ваша желба

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS