Рамка гравирана

400 MKD
Шифра на производ: 0115
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
Текст----->:

Рамка гравирана (400ден.) 

Рамките за слики се идеално решение за декорирање на амбиентот

или како подарок за фотографија на некој близок.
Тие се погодни за дневни простории или спални.
Направете ги вашите слики уште поубави со овие прекрасни рамки.

Нов креативен подарок. Рамка гравирана со фотографија печатена во боја.
Рамка гравирана изработена од дрво, фотографијата се менува.
Рамка со можност на ваш дизајн, фотографија и текст !!!
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Рамка гравирана со фотографија печатена во боја.
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 200х200мм.
Димензии може и по ваша желба

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS