Рамка Love - љубовно срце

400 MKD
Шифра на производ: 0027
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Текст----->:

Рамка љубовно срце е нов производ во нашата понуда. Тоа е рамка изработена од квалитетно
дрво што е насликан со лак на кој е испечатена фотографија. Фотографот е по ваш избор ...

Совршен поклон за денот на вљубените ...

Производ: Рамка Love со слика
Материјал: Дрво пакување во целофански кеси
Висина 15 см
Ширина 29 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS