Рамка Love со 2 фотографии (18х33см)

800 MKD
Шифра на производ: 0205
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Фотографија --->:
Текст----->:

Нов креативен подарок. Рамка Love со 2 фотографии
Фотографиите се испечатени на метална плоча. Може фотографии и текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Рамка Love со 2 фотографии
Материјал: Дрво - MDF пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 180x330мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS