Рамка со две имиња со часовник (290х410мм)

1.200 MKD1.400 MKD
Шифра на производ: 0264
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Податоци за рамката ----->:
* Внесете фотографија за рамката:
* Дали да е на кирилица или латиница:

Нов креативен-уаникатен подарок.
Рамка со нови димензии 29х41см.
На Рамката може да се испечати што и да посакате по ваш избор со дизајн од омилените анимирани филмови.

И не заборавајте купете и изненадете ги со уникатен подарок вашите најмили...

Производ: Рамка со две имиња со часовник (290х410мм)
Материјал: Дрво - лесонит пакуван во целофенски кеси
Димензии: 29х41см.
Дебелина:9мм                                       ( За изработка потребно е 2 до 3 дена )

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS