Рамка со две имиња со часовник (290х410мм)

1.200 MKD1.400 MKD
Шифра на производ: 0271
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Податоци за рамката ----->:
* Внесете фотографија за рамката:
* Дали да е на кирилица или латиница:

Нов креативен-уаникатен подарок.
Рамка со нови димензии 29х41см.
На Рамката може да се испечати што и да посакате по ваш избор со дизајн од омилените анимирани филмови.

И не заборавајте купете и изненадете ги со уникатен подарок вашите најмили...

Производ: Рамка со две имиња со часовник (290х410мм)
Материјал: Дрво - лесонит пакуван во целофенски кеси
Димензии: 29х41см.
Дебелина:9мм                                       ( За изработка потребно е 2 до 3 дена )

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS