Рамка со едно име без часовник со 4 фотографии (400х220мм)

900 MKD
Шифра на производ: 0272
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Податоци за рамката ----->:
* Внесете фотографија за рамката:
* Внесете фотографија за рамката:
* Внесете фотографија за рамката:
* Внесете фотографија за рамката:
* Дали да е на кирилица или латиница:

Изработка на уникатни рамка за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор е 900 ден.
На самата рамка можете да пратите 4 фотографии кои би ги испечатиле на самото дрво.
Фотографиите може да ги менувате.
Рамката е изработена од дрво трослоен лесонит.
Рамката е голема 40х22см.
1. Податоци за рамката - фотографии и дали да е на кирилица или на латиница името.
2. Податоци за достава - Телефонски број, Град, Име и Презиме, Улица и Број.
3. Со самата нарачка добивате БЕСПЛАТНА ДОСТАВА.

За повеке информации на рамките со имиња посетете ја ФБ страна: https://www.facebook.com/pg/TP.LELEKOVI/photos/?tab=album&album_id=2003739843230938

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS