Рамка со едно име од пластика

700 MKD800 MKD
Шифра на производ: 0214
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Податоци за рамката ----->:
* Внесете фотографија за рамката:

Изработка на уникатнa рамка за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор е 800 ден.
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Рамката е изработена од пластика, само фотографијата е изработена од дрво.
Рамката е голема 50х30см.
1. Податоци за рамката - фотографија и дали да е на кирилица или на латиница името.
2. Податоци за достава - Телефонски број, Град, Име и Презиме, Улица и Број.
3. Со самата нарачка добивате БЕСПЛАТНА ДОСТАВА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS