Рамка со име за вашите најмили

700 MKD800 MKD
Шифра на производ: 0258
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Податоци за рамката ----->:
* Дали да е на кирилица или латиница:

Рамка со име за вашите најмили (800ден.)

✔️Рамките за слики се идеално решение за декорирање на амбиентот
или како подарок за фотографија на некој близок.
Тие се погодни за дневни простории или спални.
Направете ги вашите слики уште поубави со овие прекрасни рамки.

Рамка со име со ваш дизајн по ваша желба за вашите најмили.
Изработка на уникатни рамкаки за вашите најмили со едно име и дизајн по ваш избор е 800 ден.
Рамката е изработена од дрво трослоен лесонит.

Производ: Рамка со име за вашите најмили
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии 430х160мм
Димензии може по ваша желба

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS