Рамка за 8ми Март

500 MKD
Шифра на производ: 0390
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
* Текст----->:

Рамка за 8ми Март

Рамките за слики се идеално решение за декорирање на амбиентот

или како подарок за фотографија на некој близок.
Тие се погодни за дневни простории или спални.
Направете ги вашите слики уште поубави со овие прекрасни рамки.

Нов креативен подарок. Рамка за 8ми Март со фотографија печатена во боја.
Рамка за 8ми Март изработена од дрво, фотографијата се менува.
Рамка со можност на ваш дизајн, фотографија и текст !!!
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!

Производ: Рамка за 8ми Март со фотографија печатена во боја.
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 200х200мм.
Димензии може и по ваша желба

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS