Рамка Love со иницијали

500 MKD
Шифра на производ: 0045
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
Текст----->:

Изработка на уникатни рамка за вашите најмили со име и дизајн по ваш избор е 500 ден.
На самата рамка можете да пратите фотографија која би ја испечатиле на самото дрво.
Фотографијата може да ја менувате.
Рамката е изработена од дрво трослоен лесонит.
1. Податоци за рамката - фотографија и дали да е на кирилица или на латиница.
2. Податоци за достава - Телефонски број, Град, Име и Презиме, Улица и Број.

Производ: Рамка Love За денот на вљубените со иницијали
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Димензии: 27,5 х 16,2 см

Посетете на ФБ страната --->  https://www.facebook.com/TP.LELEKOVI/

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS