Рамка Love со 3 фотографии

400 MKD
Шифра на производ: 0059
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Фотографија --->:
* Текст----->:

Нов креативен подарок. Рамка Love со 3 фотографии, на која може да се печати што и да посакате.

Тоа значи, дека може Ваши фотографии, лого и може да ја менувате бојата на самата рамка по ваш избор.

Висина: 270 мм

Ширина: 200 мм

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS