Плакети

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Уникатна Пластична Плакета
Нов креативен подарок. Плакета во по ваш дизајн Материјал: Пластика ..
700 MKD
Уникатна Пластична Плакета
Нов креативен подарок. Плакета во по ваш дизајн Материјал: Пластика ..
700 MKD
Плакета - Стуетка за матуранти
Плакета - Стуетка за матуранти ​Текст по ваша желба Материјал: Пластика - Дрво Димензии: • В..
400 MKD
Плакета
Нов креативен подарок. Плакета во форма на дрво, Подарете совршен подарок за наставничките, професо..
1.500 MKD
Украс со име - Пластично Infinity (Злато боја)
Нов креативен подарок. Украс со име - Infinity На Украсот со име - Infinity може да се печати што и..
700 MKD
Уникатна Плакета за 8ми Март
Уникатен поклон за 8ми Март Изработен од  Дрво Димензии: 23х28см Дебелина 9мм ..
600 MKD
Дрвена рамка во срце форма
Нов креативен подарок. Дрвена рамка во срце форма (25х19см) На Рамката може да се испечати фотограф..
650 MKD
Плакета од Дрво
Плакета изработена со ваш дизајн Материјал: Дрво Димензии:400х290мм - Дебелина:12мм ..
1.200 MKD
Плакета од Дрво
Плакета изработена со ваш дизајн Материјал: Дрво Димензии:400х290мм - Дебелина:12мм ..
1.200 MKD
Украс со име - Infinity од Дрво
Нов креативен подарок. Украс со име - Infinity На Украсот со име - Infinity може да се печати што и..
500 MKD
Плакета од Дрво
Плакета изработена со ваш дизајн Материјал: Дрво Димензии:400х290мм - Дебелина:12мм ..
1.200 MKD
Пехари
Пехари  Изработени од дрво Димензии - 290х200мм Дебелина на материјалот - 10мм ..
0 MKD
Дрвен Часовник
Нов креативен подарок. Дрвен Часовник Гравиран со ваше лого или текст. Изненадете ги вашите најмили..
500 MKD
Уникатна Плакета
Уникатен поклон  Изработен од пластика  Димензии: 23х28см ..
700 MKD
Рекламна Плакета
Нов креативен подарок. Рекламна Плакета На Рекламна Плакета може да се печати што и да посакате. И..
550 MKD
Украс со име - Infinity од Пластика
Нов креативен подарок. Украс со име - Infinity На Украсот со име - Infinity може да се печати што и..
700 MKD
Уникатна Плакета
Уникатна Плакета изработена по ваш дизајн со ваш текст или лого. Материјал: Пластика - Плекс..
700 MKD
Уникатен поклон
Уникатен поклон  Изработен од пластика  Димензии: 23х28см ..
500 MKD
Книга со посвета
Книга со посвета изработена од дрво и печатена на самото дрво. Димензии:38х28см Текст и Фотогр..
500 MKD
Уникатен поклон - Плакета
Нов креативен-уаникатен подарок. На плакетата може да се гравира посвета за родендени и за други св..
250 MKD

За Ласерско Гравирање

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS