Шопинг торбa (32х26см)

150 MKD
Шифра на производ: 0192
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
Текст----->:

Шопинг торбa (32х26см)
На Шопинг торбa (32х26см) може да се печати што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатна торба подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатна торба на вашите најмили...

Производ: Шопинг торбa (32х26см)
Материјал: Текстил пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 320х260мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS