А4 Puzzle - Слагалици со ваша фотографија

250 MKD
Шифра на производ: 0016
Достапност (кол. на залиха): 97
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Текст----->:

Слагалица А4 со слики и текст какви што сакате. Тие се со висок квалитет и ќе се забавувте долго време. Слагалица А4 со 120-парчиња
Пронајдете ја вашата омилена слика во загатка со А4 формат на слика или создадете дизајн кој ќе ве забавува. Направете оригинален и личен подарок што ќе му го дадете на некој близок.

Слагалица А4 со сликата е совршен подарок за секого. Тоа е добро време да се стави сакана мистерија и да го споделите со еден пријател.
Ова е подарок за да уживате во целото семејство. 

Во прилог на сликата сложувалка, може да се најде загатка во облик на срце,А5 и А4 формат и многу други производи што ги печатиме со вашите фотографии.
Сложувалката А4 слики е направена од картон, тие се одлични, Тие се отпечатени со техника на фотографија, која дава посебна длабочина и интензитет на бои. 

Производ: Сложувалка А4 со слика
Материјал: Картон пакуван во целофенски кеси
Висина 29,4 см
Ширина 20,5 см
Број на делови: 120

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS