Срце Puzzle - Слагалици со ваша фотографија

200 MKD
Шифра на производ: 0018
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Текст----->:

Слагалица Срце со слики и текст какви што сакате. Тие се со висок квалитет и ќе се забавувте долго време. Слагалица срце со 75-парчиња
Пронајдете ја вашата омилена слика во загатка со Срце формат на слика или создадете дизајн кој ќе ве забавува. Направете оригинален и личен подарок што ќе му го дадете на некој близок.

Слагалица срце со сликата е совршен подарок за секого. Тоа е добро време да се стави сакана мистерија и да го споделите со еден пријател.
Ова е подарок за да уживате во целото семејство. 

Во прилог на сликата сложувалка, може да се најде загатка во облик на срце, А5 и А4 формат и многу други производи што ги печатиме со вашите фотографии.
Сложувалката срце слики е направена од картон, тие се одлични, Тие се отпечатени со техника на фотографија, која дава посебна длабочина и интензитет на бои. 

Производ: Сложувалка срце со слика
Материјал: Картон пакуван во целофенски кеси
Висина 20,3 см
Ширина 20,3 см
Број на делови: 75

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS