Дрвена А4 Puzzle - Слагалици со ваша фотографија

400 MKD
Шифра на производ: 0019
Достапност (кол. на залиха): 97
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Текст----->:

Слагалица Дрвена А4 со слики и текст какви што сакате. Тие се со висок квалитет и ќе се забавувте долго време. Слагалица Дрвена А4 со 40-парчиња
Пронајдете ја вашата омилена слика во загатка со дрвена А4 формат на слика или создадете дизајн кој ќе ве забавува. Направете оригинален и личен подарок што ќе му го дадете на некој близок.

Слагалица Дрвена А4 со сликата е совршен подарок за секого. Тоа е добро време да се стави сакана мистерија и да го споделите со еден пријател.
Ова е подарок за да уживате во целото семејство.

Во прилог на сликата сложувалка, може да се најде дрвена загатка во облик на ,А5 и А4 формат и многу други производи што ги печатиме со вашите фотографии.
Сложувалката дрвена А4 слики е направена од дрво, тие се одлични, Тие се отпечатени со техника на фотографија, која дава посебна длабочина и интензитет на бои. 

Производ: Сложувалка А4 Дрвена со слика
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси
Висина 27 см
Ширина 20 см
Број на делови: 40

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS