Срце и Клуч Привезок

300 MKD
Шифра на производ: 0187
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Срце и Клуч Привезок гравиран

Изработен од пластика

Димензии: 75х40мм

Срце - 45х40мм

Клуч - 52х30мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS