Столен Календар (200х150мм)

0 MKD
Шифра на производ: 0301
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Столен Карендар за биро за вашата реклама

Материјал: Хартија - 160гр/м2
Подлошка: Картон - 300гр/м2
Формат: 200х150мм
Поврзување: Метална Спирала
Рекламен Простор: 90х80мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS