Свадбена Рамка Mr & Mrs (55x35см)

1.500 MKD
Шифра на производ: 0156
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
Текст----->:

Свадбена Рамка Mr & Mrs

Рамката може да се стави како декорација за на маса и може да се закачи како рамка на ѕидот.

Печатена на дрво - фотографијата се менува.

Димензии: 550х350мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS