Гравирана Свадбена Рамка Mr & Mrs (55x35см)

1.500 MKD
Шифра на производ: 0157
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
Текст----->:

Гравирана Свадбена Рамка Mr & Mrs (55x35см)

Рамката може да се стави како декорација за на маса и може да се закачи како рамка на ѕидот.

Гравирана на дрво - фотографијата не се менува.

Димензии: 550х350мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS