Светлечка 3D Ајфелова кула

500 MKD
Шифра на производ: 0153
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Нов креативен-уникатен подарок. Светлечка 3D Ајфелова кула  во колор - Црвена, Зелена и Плава.
Светлечка 3D Ајфелова кула , Изработена од пластика - плексиглас
И не заборавајте купете и изненадете ги вашите најмили со уникатен подарок...


Производ: Светлечка 3D Ајфелова кула
Материјал: Пластка - плексиглас пакувано во картонска кутија
Висина: 30см
Ширина: 14см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS