Табличка - Објектот е под видео надзор

200 MKD
Шифра на производ: 0084
Достапност (кол. на залиха): 97
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:

Табличка - Објектот е под видео надзор

Изработен од пластика - плексиглас

Печатен на пластика

Димензии: 120х140мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS