Табличка со уличен број - гравиран

300 MKD
Шифра на производ: 0081
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Расположливи опции

* Изберете боја:
* Улица и број:

Табличка со уличен број

Изработен од пластика - плексиглас 

Изработка на среберо и злато боја 

Димензии: 200х150мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS