Табличка за во кола - Полиција

200 MKD
Шифра на производ: 0126
Достапност (кол. на залиха): 95
Количина:

Нов креативен подарок. Табличка за во кола - Полиција.
Табличка за во кола - Полиција е изработена од двете страни.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Табличка за во кола - Полиција
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии: 80х70мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS