Табличка за во кола - Вози Внимателно

200 MKD
Шифра на производ: 0125
Достапност (кол. на залиха): 97
Количина:

Нов креативен подарок. Табличка за во кола - Вози Внимателно.
Табличката за во кола - Вози Внимателно е изработена од двете страни.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Табличка за во кола - Вози Внимателно
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Димензии: 80х55мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS