Таблички за вашата венчавка

550 MKD
Шифра на производ: 0191
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:

Нов креативен подарок. Таблички за вашата венчавка
На Таблички за вашата венчавка може да се печати што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Таблички за вашата венчавка
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 51х11см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS