Таблички за врата

200 MKD
Шифра на производ: 0082
Достапност (кол. на залиха): 97
Количина:

Расположливи опции

* Изберете боја:
* Текст----->:
* Изберете форма:

Таблички за врата

Изработен од пластика - плексиглас 

Изработка на среберо и злато боја 

Димензии - форма 1: 100х40мм

Димензии - форма 2: 90х85мм

Димензии - форма 3: 85х80мм

Димензии - форма 4: 100х70мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS