Големи Таблички - (380х100мм)

350 MKD
Шифра на производ: 0154
Достапност (кол. на залиха): 98
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:

Табличка за во кола. Со ваш текст испечатен на самата табличка

Изработени од пластика - плекскиглас во колор.

Димензии: 38х10см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS