Украс со име - Пластично Infinity (Злато боја)

700 MKD
Шифра на производ: 0447
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Дали да е на кирилица или латиница:
* Текст----->:

Нов креативен подарок. Украс со име - Infinity
На Украсот со име - Infinity може да се печати што и да посакате.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Украс со име - Infinity
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 245х100мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS