Уникатен дрвен привезок со ваше лого

150 MKD
Шифра на производ: 0133
Достапност (кол. на залиха): 90
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Текст----->:

Привезокот е изработен од високо квалитетно дрво. Обработен и изгравиран со ваше лого.
Може да биде обработен од двете страни
Цената е за готов-изгравиран производ 

Димензии 45x45мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS