Уникатен пластичен привезок

150 MKD
Шифра на производ: 0105
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
Текст----->:

Уникатен Привезок со ваш дизајн.
Привезокот е обработен од двете страни 

Производ: Уникатен Привезок
Материјал: Пластика пакуван во целофенски кеси
Висина: 4 см
Ширина: 6 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS