Уникатен украс за денот на вљубените

400 MKD
Шифра на производ: 0047
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
Текст----->:

уникатен украс со ваша фотографија или ваше лого

Производ:  Уникатен украс за денот на вљубените
Материјал: Изработен е од пластика со ваша слика и ваш дизајн
Димензии:  18 х 13 см

За повеќе информации посетете ја нашата ФВ страна - https://www.facebook.com/TP.LELEKOVI/

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS