Уникатна кутија за вино печатена

700 MKD800 MKD
Шифра на производ: 0201
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
Фотографија --->:
Фотографија --->:
Текст----->:

Уникатна кутија за вино печатена
Може да се печати со ваш дизајн по ваша желба со фотографии и текст во боја 

Материјал: Дрво
Димензии:370х100мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS